علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
438 views بازدید

علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن

علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن

اگرچه علت کمردرد در بیشتر وقت ها به دلیل کشیدگی عضله، آرتریت، گوژپشتی, نشستن غلط یا فتق دیسک بین مهره هاست، اما عوامل دیگری نیز در ایجاد این درد نقش دارد که برای بسیاری از افراد ناشناخته است که از جملی آنها رابطی جنسی است.

علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن

علت کمر درد در رابطی جنسی

 

علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن

علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن

رابطه جنسی سرد به خاطر کمردرد!

کمردرد، مشکلات روماتیسمی، درد مفاصل و … باعث می شوند فرد به جای تمرکز بر لذت از رابطه زناشویی، بر درد ناشی از بیماری متمرکز شود و کمتر به روابط عاطفی، صمیمانه یا رابطه جنسی توجه کند. در نتیجه به مرور دفعات برقراری رابطه کمتر می شود و ممکن است بی میلی جنسی به وجود آید.

آمارهای موجود نشان می دهند ۷۳ درصد زنان و ۸۴ درصد مردانی که به کمردرد مبتلا هستند، دچار بی میلی و ناتوانی جنسی می شوند.
در کمردردهایی که باعث بروز مشکلات جنسی می شوند، معمولا بیشترین تاثیر در روابط بین فردی و عاطفی زوج دیده می شود و زندگی جنسی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد. فرد بیمار با وجود داشتن میل و انگیزه جنسی، به دلیل درد ناشی از بیماری قادر نیست رابطه جنسی داشته باشد یا بهتر است رابطه زناشویی نداشته باشد اما ممکن است این موضوع باعث نارضایتی جنسی طرف مقابل شود. بررسی اندک مطالعات و پژوهش های انجام شده در این زمینه نشان می دهد به طور کلی کمردرد می تواند از ۲ جنبه بر زندگی جنسی تاثیر بگذارد.

۱- آثار فیزیولوژیک
به طور کلی هر نوع تغییر فیزیولوژیکی ممکن است بر عملکرد جنسی تاثیر بگذارد. دردهای شدید و از جمله کمردرد به خصوص اگر ناشی از سوانحی نظیر تصادف، عمل جراحی، دیسک کمر یا شکستگی باشد، باعث آسیب به اعصابی می شود که در شکل گیری میل و انگیزه جنسی نقش دارند.

داروهایی هم که افراد برای کاهش درد مصرف می کنند، در این زمینه تاثیر دارند. مطالعات نشان داده است برخی مسکن ها ممکن است باعث کاهش سطح تستوسترون در زنان و مردان شوند. مصرف مسکن های قوی تر نیز تاثیرهای به مراتب عمیق تری دارد و باعث خستگی، خواب آلودگی، افسردگی و کاهش انرژی می شود که این مسائل خود باعث کاهش میل و انگیزه جنسی فرد خواهد شد.

۲- آثار روانشناختی
دردهای مزمن نظیر کمردرد و دردهای مرتبط با کمر، معمولا باعث ایجاد اضطراب و نگرانی می شود. بخشی از این نگرانی ناشی از ترس تشدید درد و ناراحتی هنگام برقراری رابطه زناشویی است که در این صورت فرد ممکن است از برقراری رابطه جنسی پرهیز کند و این موضوع خود به تدریج باعث تضعیف روابط عاطفی و بین فردی می شود.

بخش دیگر مربوط به تاثیراتی است که کمردرد بر فعالیت جنسی می گذارد و ترس ناشی از نداشتن عملکرد جنسی لذتبخش و رضایت بخش. نگرانی در این موارد در نهایت باعث شکل گیری اضطراب عملکرد در فرد و کاهش کیفیت فعالیت و عملکرد جنسی می شود. از سوی دیگر، مصرف داروهای ضد درد نیز ممکن است باعث بروز افسردگی شود که مستقیم یا غیرمستقیم بر عملکرد جنسی فرد تاثیر می گذارد.

۳ توصیه کاربردی به همسرانی که کمردرد دارند
۱) به نظر می رسد برخی از انواع کمردرد ناشی از مشکلات جنسی و وجود نداشتن رابطه شکوفاست. در برخی شرایط، داشتن رابطه جنسی رضایت بخش می تواند به تخلیه هیجان ها کمک کند و باعث آرامش جسم شود. به عبارتی، رابطه جنسی مناسب خود نوعی مسکن است.

۲) اگر دچار کمردرد خفیف هستید، هرگز نباید رابطه جنسی را کنار بگذارید، کافی است از حرکات شدید و ناگهانی پرهیز کنید. هرگونه حرکت آکروباتیک یا حرکاتی که به پایین کمر فشار وارد می کند، می تواند درد را تشدید کند. مثلا در وضعیتی که خانم به شکم خوابیده؛ بهتر است بالشی زیر شکم او قرار داده شود. بهترین وضعیت که فشاری به کمر وارد نمی کند، خوابیده به پهلو است.

۳) اگر دچار کمردرد شدید، فورا وضعیتی را که در آن هستید تغییر دهید و در مورد مشکلی که دارید، برای همسرتان توضیح دهید و حتما با پزشک در مورد دلیل کمردرد و محدودیت های لازم مشورت کنید.

پیشگیری از کمر درد بعد از رابطه زناشوی
سعی کنید برای روابط جنسی حتما مکانی که انتخاب میکنید نرم و راحت باشد. حتی المکان از یک بالش کوچک زیر کمر استفاده کنید و در فاصله زمانی کوتاه جای خود را با همسرتان عوض کنید تا به مدت طولاتی در یک حالت نباشید و حتما و تاکید میکنم حتما بعد از نزدیکی ادرار باید تخلیه شود. بهتر هست که زوجین دوش آب گرم بگیرند.
ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید باشد چون در آن حین بدن گرم و فشار خون بالاست و ماساژ میتواند بسیار موثر تر از سایر مواقع باشد. علاوه بر اینکه میتواند میل و انرژی شما رو برای ادامه نزدیکی بیشتر هم بکند. از همسر خود بخواهید که این کار را برای شما انجام بدهد. بعد از نزدیکی از کیسه آبگرم هم میتوانید زیر کمرتان استفاده کنید.
ورزش را فراموش نکنید. حداقل روزی یک ساعت ورزشهای دورانی و چرخش کمر میتواند کمک بسیاری به درمان ضعف عضلات کمر کند و عضلاتتان نرم باشد تا ناگهان بعد از یک هفته دچار یک فشار زیاد نشود.
از انجایی که جوانان در این مقطع از زندگی تمایل شدید به لذت بردن از همدیگر را دارند در بیشتر مواقع بدون لباس باهم آمیزش میکنند و این باعث عرق کردن بدن شده و زمینه کمر درد های طاقت فرسا را فراهم می کند لذا برای رفع کمر درد بعد از انزال توصیه می شود:
* در زمان آمیزش از در اوردن لباس خودداری نمایید.
* در صورت آمیزش بدون لباس در زمان انزال روی خود را با پتو بپوشانید.
* از نزدیکی دوبار یا چند بار در روز بپرهیزید.
* در صورت تکرار برای نزدیکی حتما بین دو نزدیکی حمام کنید. این عمل باعث خواهد شد که دچار سوزش و درد کمری نشوند.

 

 

 

 

علت خستگی و کمر درد بعد از رابطه جنسی + راه درمان – سفیدک

www.sefidak.com/lifestyle/marital-problems/knowledge/کمر-درد-رابطه-جنسی-درمان
۱۳ اسفند ۱۳۹۳ – چرا بعد از نزدیکی بدن احساس خستگی می کند , دلیل خستگی بعد از رابطه جنسی , راه درمان خستگی بعد از نردیکی , توصیه ها زناشویی.

علت کمردرد بعد از انزال – تنظیم خانواده

www.tanzimekhanevadeh.com/medicine-and-health/1822-علت-کمردرد-بعد-از-انزال
سعی کنید برای روابط جنسی حتما مکانی که انتخاب میکنید نرم و راحت باشد. … ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید باشد چون در اون حین بدن گرم و فشار خون بالاست و ماساژ میتواند … احساس درد در زمان رابطه جنسی.

علت و راه هاي پيشگيري از كمر درد بعد از انزال | جدید ۹۶

www.rahafun.com/علت-و-راه-هاي-پيشگيري-از-كمر-درد-بعد-از-ا.html
انزال, کمر درد بعد از انزال, پیشگیری از کمر درد بعد از انزال, علت کمردرد پس از انزال, کمردرد پس از رابطه جنسی, کمردرد پس از سکس, دانستنیهای جنسی, مسائل جنسی.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – اگرچه علت کمردرد در بیشتر وقت ها به دلیل کشیدگی عضله، آرتریت، گوژپشتی, نشستن غلط یا فتق دیسک بین مهره هاست، اما عوامل دیگری نیز در …

احساس کمردرد بعد از نزدیکی در بانوان – الو دکتر

https://www.alodoctor.ir/question/search/…/احساس-کمردرد-بعد-از-نزدیکی-در-بانوان
۱۹ بهمن ۱۳۹۳ – بعد از نزدیکی با همسرم احساس کمردرد خفیفی می کنم لطفا راهنمایی کنید چکار … حدس من اینه که شما پوزیشن خاصی میگیرین که استرس به کمر شما وارد می کنه و گرفتار درد میشین. … آیا خونریزی هنگام رابطه زناشویی طبیعی است؟ …. به همراه راه های ساده پیشگیری و نیز عوارض و درمان بیماری ها در اختیار شما قرار می دهد.

۱۰ نکته‌ جالب درباره کمردرد – تبیان

article.tebyan.net/191963/10-نکته-جالب-درباره-کمردرد
۱۱ دی ۱۳۹۰ – درد کمر در رابطه جنسی افراد تأثیرگذار است. … درد کمر این افراد پس از دو سال درمان به طور کامل قطع شد، تا جایی که حتی در عکس‌برداری از مهره‌های …

راهی برای پیشگیری از کمر درد بعد از انزال – سایت سرگرمی و …

www.javaniha.com/راهی-برای-پیشگیری-از-کمر-درد-بعد-از-انزا/
کمردرد بعد از انزال، اگرچه علت کمردرد در اغلب موارد به دلیل کشیدگی عضله، آرتریت، گوژپشتی یا …. ۶اشتباه بزرگی که زوجین در رابطه جنسی خود مرتکب می شوند …

کمردرد بعد از انزال : علت و پیشگیری – مجله تصویر زندگی

www.tasvirezendegi.com › زناشویی › دانستنی های جنسی
علت کمردرد بعد از انزال اگرچه علت کمردرد در اغلب موارد به دلیل کشیدگی عضله، … سعی کنید برای روابط جنسی حتما مکانی که انتخاب میکنید نرم و راحت باشد.
رابطه کمردرد با رابطه جنسی تاثیرات کمردرد در رابطه جنسی! … موضوع : درمان کمردرد … برچسب ها: بیماری جنسی با کمر دردپا درد بعد از ارضا شدنپرسش و پاسخ …

سوال جنسی (درد ناحیه کمر بعد از انزال) | دکتر رهام صادقی

www.roham.ws › صفحه اصلی › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات جنسی – تناسلی
۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ – ۱۵پست – ‏۹ نویسنده

… که با هم داریم بعد از انزال منی بدنش به خصوص در قسمت کمر درد شدیدی دارد علت چیست؟ … در مورد پیشگیری هم روش طبیعی مناسب نیست و استفاده نکردن از هیچ … فقط میتونم پیشنهاد کنم در هر رابطه جنسی ، بیش از یکبار این عمل رو …

چرا بعد از رابطه ی جنسی و انزال کمرمان درد میگیرد؟ – مجله …

www.delgarm.com/…/146704-راه-های-پیشگیری-و-درمان-کمر-درد-بعد-ازانزال-رابطه-…
۲۶ تیر ۱۳۹۵ – چرا بعد از رابطه ی جنسی و انزال کمرمان درد میگیرد؟ پیشگیری از کمردرد بعد از انزال سعی کنید برای روابط جنسی حتما مکانی که انتخاب میکنید نرم …
درد مقعد پس از ارضا شدن با سه دلیل … پیشگیری از کمردرد بعد از انزال – کمر درد بعد از انزال در آقایان … موجب کمردرد شوند را بشناسید اگر کمرتان درد می کند، باید به دنبال علت آن باشید. … رابطه کمردرد با رابطه جنسی تاثیرات کمردرد در رابطه جنسی!
آموزش مسايل زناشويي با سبكي جديد – » راههای جلوگیری از کمردرد – مطالب اين وب قطعا خواندني و جذاب است فقط کافی است آرشیو را بخوانید.. – آموزش مسايل زناشويي با …

روش درمان کمردرد بعد از رابطه زناشویی – پیشنهاد تک

porseshjo.ir/روش-درمان-کمردرد-بعد-از-رابطه-زناشویی/
۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۴ مارس ۲۰۱۵ … چرا بعد از نزدیکی بدن احساس خستگی می کند , دلیل خستگی بعد از رابطه جنسی , راه درمان خستگی بعد از نردیکی , توصیه ها زناشویی …

رابطه زناشویی در بارداری و بروز کمردرد – نی نی بان

niniban.com/fa/news/53112/رابطه-زناشویی-در-بارداری-و-بروز-کمردرد
فقط این نکته را بدانید که کمردرد بعد از رابطه جنسی در بارداری اتفاق عجیب یا … رابطه زناشویی و نکاتی که همسر باید رعایت کند، قابل رفع و پیشگیری خواهد بود.

دلایل کمر درد بعد از رابطه جنسی

blog.zojkala.ir/دلایل-کمر-درد-بعد-از-رابطه-جنسی/
۶ مرداد ۱۳۹۴ – کمر درد بعد از انزال اگرچه علت کمردرد در اغلب موارد به دلیل کشیدگی عضله … ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار …

کاهش درد کمر برای مردان بعد از انزال – ماتیلدا

www.matilda.ir/کاهش-درد-کمر-برای-مردان-بعد-از-انزال/
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ – برخی افراد متاسفانه بعد از انزال و ارضا شدن دچار درد کمر می شوند که باید … در رابطه ی جنسی اصولی باید رعایت شود، تا لذت به درد و بی تابی تبدیل نشود. یکی از … راه افزایش میل جنسی · دلایل از کار افتادن آلت جنسی در مردان تا درمان …

چرا پس از ر ابطه جنسی سردرد ایجاد می شود – مجله پزشکی …

www.hidoctor.ir/5976_چرا-پس-از-ر-ابطه-جنسی-سردرد-ایجاد-می-شود.html/
۲ شهریور ۱۳۹۲ – عوارض قرص ویاگرا سردردهای بعد از رابطه جنسی تقویت عملکرد جنسی افت قند خون ارتباط رابطهعلت سردرد پس از رابطه جنسی از چه چیزی میتواند باشد . … حد به گردن و عضلات پس سری که باعث انقباض این عضلات و درد در این ناحیه می شود. … یک ساعت پیش از رابطه زناشویی و به‌عنوان داروی پیشگیری استفاده کرد.
علت خواب آلودگی و سر درد پس از رابطه جنسی چیست؟ … بنابراین خستگی مردان پیش از برقراری رابطه جنسی یکی از فاکتورها می باشد. … راههای پیشگیری و درمان:.

کمردرد بعد از رابطه زناشویی، درمان چیست؟ – وقت غذای خوبه 🙂

goodfoodtime.com/کمردرد-بعد-از-رابطه-زناشویی،-درمان-چیس/
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ – علت کمردرد بعد از انزال. … ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید باشد … احساس درد در زمان رابطه جنسی · درد واژن …

کمردرد و مسائل زناشویی – درمان دیسک کمر

discsurgery.ir/کمردرد-و-مسائل-زناشویی/
چرا که شمار افرادی که احساس می کردند، کمردرد آنها بعد از انجام آمیزش زناشویی تشدید … مشکلات جنسی و رابطه آن با کمردرد دچار شرم می شوند و از میان تمامی کتابهایی که …

پروستات و ارتباط آن با فعالیت جنسی – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/…/پروستات-و-ارتباط-آن-با-فعالیت-جنسی
۱۹ بهمن ۱۳۹۲ – علت آن هم وجود باکتری‌هایی است که هنگام مقاربت از راه مجاری ادرار وارد غده پروستات می‌شود … بیماران با شکایت درد کمر و درد در ناحیه تناسلی و زیر بیضه‌ها به … کرد، بزرگی پروستات نیز قابل پیشگیری نیست و مردان بعد از پنجاه …

بیماری فیبرومیالژیا و رابطه جنسی – درد مفاصل.ارتریت …

robabnaz43.persianblog.ir/tag/بیماری_فیبرومیالژیا_و_رابطه_جنسی
آیا یک حمام آب گرم قبل از رابطه جنسی میتواند به درد فیبرومیالژیا کمک کند؟ … همچنین می توانید بعد از مقاربت جنسی و یا سایر فعالیت های بدنی به حمام آب گرم بروید. … کمر درد و درمان ان(۳) … علت بیماری دکرون حرکت زیاد مچ دست/درد مچ دست /صدا(۱)
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ – دیسک کمر و رابطه جنسی بيماري ديسك كمر-شايد شما هم تا به حال دچار احساس درد‌هاي شديد يا. … یکی دیگر از علت دیسک کمر وزن بالای بدن است. * وضعیت … همچنین درمورد ادامه دادن شغل خود بعد از درمان دیسک کمر از پزشک خود سوال کنید.

کمردرد چیست؟ علل و علایم کمردرد؟ چگونگی پیشگیری و درمان …

https://rastineh.com/کمردرد-چیست؟-علل-و-علایم-کمردرد؟-چگونگ/

بیشتر انواع کمردرد بعد از چند هفته استراحت و درمان‌های خانگی و استفاده از ….. رابطه جنسی نه تنها حس خوبی به فرد میدهد، بلکه می تواند برای شما مفید نیز باشد. در این …

دكتر دقاق زاده-متخصص طب فيزيكي وتوانبخشي – رابطه کمردرد و رابطه جنسی – طب … کمر درد مزمن در واقع در اثر عدم درمان و یا مقاومت بهدرمان کمر درد حاد ایجاد می گردد. … اگر تازه کار هستید و بعد از ستِ دوازدهم احساس تازگی دارید، می توانید یک یا دو ستِ …
اینگونه زنان در هنگام برقراری یک رابطه جنسی احساس درد شدید در ناحیه مهبل خود می … می‌شود و بعد کم‌کم و یا با درمان‌های خیلی ساده رفع می‌شود اما گاهی ممکن است درد آن …

کمردرد و رابطه زناشویی – پزشک آنلاین

www.pezeshkonline.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=13848
یکی از مشکلاتی که بیماران مبتلا به کمردرد را نگران می سازد وضعیت زندگی زناشویی بعد از ابتلا به کمردرد و نزدیکی است. در موارد زیادی بیماران بعلت احساس …
خانه » رابطه جنسیرابطه زناشویی-مشاوره جنسی » درد و خون آبه بعد از نزدیکی جنسی …. و درد واژن را تشخیص دهد، تازمانیکه مشکل درمان نشده رابطه‌جنسی برقرار نکنید. ….. گاهی سندرم قبل از قاعدگی میتواند باعث انقباض در عضلات شکم ,کمر درد و سر درد … بد نیست نگاهی به این مشکل بیندازیم و ببینیم علت دردناک بودن رابطه جنسی چه …

علت درد زیر شکم بعد از رابطه جنسی در زنان چیست؟ – سیمرغ

seemorgh.com › سلامت › سلامت خانواده › سلامت زنان
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ – درد زیر شکم در سمت چپ بعد از رابطه زناشویی … می تواند روی روند باروری تان تاثیر بگذارد و برای بچه دار شدن ملزم به درمان علت درد و رفع آن شوید.
بسیاری از خانمها در طی سه ماهه اول بارداری از زیر دل درد و کرامپها وکمر درد پس از ارگاسم … ماساژ کمر در این دوره علاوه بر مفید بودن احساس خوشایندی را نیز برای زنان باردار فراهم …. جنسی پس از زایمان و روشهای پیشگیری از بارداری، باید برنامه ریزی کنید.
درمان کمردردبعد از سرماخوردگی شایع‌ترین علت مراجعه به پزشک، کمر درد است. …. در بسیاری از بیماران هم که کمردرد دارند بعد از انجام رابطه جنسی کمردردشان تشدید …

رابطه جنسی و درد های کمر – بهترین ارتوپد تهران

www.variani.ir/رابطه-جنسی-و-درد-های-کمر/
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ – رابطه جنسی و مشکلات مفاصل فاست و آرتریت کمر درد می تواند یک موضوع … Tagged with: آرتریت • بهبود کمردرد بعد از رابطه جنسیدیسک کمر …
اگر شما بعد از رابطه جنسی کمر درد میگیرید نگران نباشید. خیلی ها هستند که مشکل شما را دارند. در این مواقع کافیست علت این کمردرد را شناسایی کرده و به فکر درمان …
نازایی و درمان های ناباروری – نحوه برقراری روابط زناشویی در دوران بارداری و پس از … بسیاری در مورد نحوه ادامه رابطه جنسی در طول دوران بارداری و بعد از زایمان مطرح بود. ….. اما در سه ماهه سوم، اضافه وزن، درد کمر، و سایر علائم ممکن است دوباره میل و اشتیاق …
۲۱ آذر ۱۳۹۱ – اگرچه علت کمردرد در بسیاری از بیماران ازطریق شکایت بیمار، آزمون‌های بالینی … در زمینه کمردرد و راه‌های درمان و پیشگیری از آن با دکتر قاسم قارون، مؤسس … گذ شته از آمار بالا ی سزارین که همیشه دلیل پزشکی ندارد و خطرات عمومی ، عوارض بیهوشی و عمل جراحی و مشکلات بعد از عمل و … ج – نارا حتی، تنش و درد عمل زناشویی
۸ فروردین ۱۳۸۸ – آیا رابطه جنسی در دوران بارداری مجاز است؟ … ۸- بعد از اورگاسم،ماساژ کمر میتواند کمی از ناراحتی شما بکاهد. …. البته از نظرعلمی، به علت افزایش میزان هورمونهای جنس. … لذت جنسی در هنگام عمل دخول، بند آمدن خونریزی، داشتن نزدیکی بدون درد پس از …. Q: در جايي مي‌خواندم که براي پيشگيري از تغيير شکل‌هاي مختصري که …

همه چیز در رابطه با IUD آی یو دی | بادکنک ها

badkonakha.com › روابط زناشویی › پیشگیری از بارداری › IUD آی یو دی
۹ آبان ۱۳۹۴ – به همین علت توصیه می شود تا حد امکان از نوع مسی IUD آی یو دی استفاده می شود. … آیا IUD آی یو دی وسیله مطمئنی برای پیشگیری از بارداری است؟ … خانم ها بلافاصله بعد از گذاشتن این وسیله ممکن است دچار درد یا کمی … همچنین در ماه های اول پس از گذاشتن آی یو دی، ممکن است خانم ها مبتلا به کمردرد یا دردهای شکمی شوند.

همه چیز در رابطه با IUD آی یو دی :: کتابخانه زناشویی

mahram2015.blog.ir/1394/08/30/همه-چیز-در-رابطه-با-IUD-آی-یو-دی
۳۰ آبان ۱۳۹۴ – به همین علت توصیه می شود تا حد امکان از نوع مسی IUD آی یو دی استفاده … بعد از سال اول استفاده از IUD آی یو دی، احتمال بارداری با آن کمتر می شود. … ۱- عوارض IUD آی یو دی مسی از عوارض قرص ها و آمپول های پیشگیری از … همچنین در ماه های اول پس از گذاشتن آی یو دی، ممکن است خانم ها مبتلا به کمردرد یا دردهای شکمی شوند.

علت درد لگن در زنان و خانم ها چیست؟ – ایران وی

www.iranve.com/health/women-diseases/علت-درد-لگن-در-زنان-و-خانم-ها-چیست؟.html
علت و دلیل اصلی درد لنگنی در زنان و درمان آن,علت درد لگن در زنان و خانم ها چیست؟ … است همراه با درد کمر و پاها، تهوع، استفراغ، اسهال و به ندرت حملات سنکوپ باشد. … درد معمولا در رابطه با اختلالات زمینه ای لگن رخ می دهد و معمولا سال ها بعد از بلوغ و … چسبندگی ها: از شکایات شایع بیماران دردهای غیردوره ای شکم است که گاهی با نزدیکی جنسی …

علت کمردرد پس از انزال و راههای پیشگیری از آن (+۱۶)نماگویا – …

namagooya.com/1393/09/18/علت-کمردرد-پس-از-انزال-و-راههای-پیشگیری/
۱۸ آذر ۱۳۹۳ – صفحه اصلی مسائل زناشویی و دانستنیهای زندگی علت کمردرد پس از انزال و راههای پیشگیری از آن (+۱۶) … ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار … ۱۲ حالگیری از بدترین حالگیری ها در رابطه جنسی! (+۱۶) …

کمر درد و رابطه جنسی: توصیه های کاربردی – متخصص اورولوژی …

drnamdari.com/کمر-درد-و-رابطه-جنسی-توصیه-های-کاربردی/
آقایان دچار کمردرد برای جلوگیری از بروز درد از اتاق خواب و رابطه جنسی فرار می‌کنند. در چنین شرایطی اگر همسرشان متوجه علت اصلی این دوری نشود، آن را به بی‌علاقگی تعبیر می‌کند و روابط تیره و تار می‌شود. به همین … اقدام‌های پیشگیرانه را رعایت کنید.
بعضی از زنان در طول رابطه جنسی احساس درد میکنند. … تحریک نشدن جنسی به اندازه کافی در زمان قبل از دخول یکی از دلایل کاملا شایع برای احساس درد در میان زنان می …
۱۵ آبان ۱۳۸۸ – بعد از ۲ یا ۳ هفته میتوانید رابطه را کم کم شروع کنید اما باز هم اول یک یا دو ….. پوکی استخوان ، دیسک کمر ، عارضه کم بینی با دوبینی ، لاغری ، به هم …

درمان دیسک کمر – رابطه جنسی

drbidaki.blogfa.com/tag/رابطه-جنسی
درمان دیسک کمررابطه جنسی – دکتر لیلا بیدکی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی – درمان … برخی از سردرد ها نیز ناشی از افت قند خون بعد از رابطه جنسی می باشد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۰ – دیگه اینکه بجز کاندوم چه روش پیشگیری دیگری توصیه می کنید؟ … توصیه می کنم این امر را به روزهای بعد وقتی شرایط مناسب است موکول نمائید. …. علت اینکه خانم شما هنگام برقراری رابطه جنسی احساس درد می کند این است که اصلا …

مهمترین علل گرفتگی عضلات بعد از رابطه جنسی در زنان …

https://www.payamesalamat.com › پیشگیری و بیماریها
۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ – علل زیادی برای تجربه درد در هنگام رابطه جنسی یا بعد از آن وجود دارد. برخی از این علل نیاز به درمان داشته و برخی دیگر کمتر جدی هستند. اما ۶ علت مهم …

علل و راه حل سردردهاي جنسي – ایران سلامت

forum.iransalamat.com/مقاربت-و-مباحث-داخلی…/علل-و-راه-حل-سردردهاي-جنسي-۴۰۴۸۴/
۲۵ خرداد ۱۳۹۰ – ۱ پست – ‏۱ نویسنده

ترجمه: دکتر زهرا عباسپور/علل و راه حل سردردهاي جنسي ناخوشي بعد از … سردردهايي هستند که به علت فعاليت زناشويي به خصوص بعد از ارگاسم (اوج لذت جنسي) به وجود مي‌آيند. ممکن است فرد هنگام افزايش برانگيختگي جنسي، درد مبهمي را در سر و … شوند، ممکن است روزانه براي پيشگيري از سردرد جنسي تجويز شوند.

درمان کمر درد های پس از عمل جراحی دیسک کمر – دکتر محمدرضا …

lumbar.ir/درمان-کمر-درد-های-پس-از-عمل-جراحی-دیسک-ک/
۱۱ بهمن ۱۳۹۳ – علت و درمان کمر درد های پس از جراحی ناموفق دیسک کمر و چسبندگی مهره ها به همراه اقدامات و مراقبت های بعد از عمل شامل استراحت،حرکات …

کمردرد بعد انزال – گروه ۱ مشاور

۱moshaver.ir/1394/09/15/کمردرد-بعد-انزال/
زناشویی. چرا بعد از انزال فرد دچار کمر درد می‌شود؟ در بسیاری از موارد درد کمر به خاطر … برای جلوگیری از درد کمر باید یک مکان مناسب برای برقراری رابطه جنسی که …
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ – البته از نظرعلمی، به علت افزایش میزان هورمونهای جنسی وجریان خون لگنی، … خانم باردار باید مراقب علائم خطر مثل لکه بینی، درد مداوم، کم شدن … توصیه می‌شود در هر رابطه جنسی علاوه بر نوازش و معاشقه، به آرامی ماساژهایی در ناحیه کمر و …

رایج ترین سوالاتی که بعد از رابطه جنسی ذهن شما را درگیر …

www.irmix.ir/2015/10/27/رایج-ترین-سوالاتی-که-بعد-از-رابطه-جنسی-ذ/
۵ آبان ۱۳۹۴ – اگر عمل لقاح صورت نگیرد و سلول تخمی در دیواره رحم قرار نگیرد بعد از گذشت … به همین علت به هیچ وجه رابطه جنسی توام با دخول در دوره عادت ماهانه توصیه نمی شود. …… ماه پیش من ارتباط جنسی بدون پیشگیری داشتم اما پریود شده ام آیا هنوز احتمال ….. می کند کمر ضعیفی دارد و با ضربه زدن به کمر وی می توان از روی درد یا …

رابطه جنسی دردناک (مقاربت دردناک) راههای کاهش درد مقاربت

www.irmind.com › مقالات و مطالب › آموزش روابط عاطفی عاشقانه و روابط جنسی
رابطه جنسی دردناک تا چه حد شایع است؟ درد مقاربت. درد در هنگام مقاربت زیاد است واز هر ۴ … همچنین شما می توانید درد خود را در کمر، لگن ورحم یا مثانه احساس کنید. … برای تسکین سوزش بعد از مقاربت، یخ یا ژل منجمد را به صورت بسته بندی شده در یک … خشکی دهانه واژن،درمان خشکی دهانه واژن،ترشح در زنان،علت ترشح رحم،کیست ،کیست رحم …

انزال زودرس، درمان به دور از هیاهوی تبلیغات

shiateb.com/Pages/docsSimpleView.aspx?langid=1&sel=862
۲- ارضای روحی طرفین: رابطه جنسی مطلوب رابطه ای است که طرفین پس از انزال، علاوه بر … طبیعتاً این بُعد از تعریف از سویی بر کیفیت بُعد اوّل موثّر است؛ یعنی هر قدر ….. مدّت طولانی ادامه داده باعث آسیب مخاط واژن و احساس درد و ناراحتی در همسر خود می شوند. … به همین جهت، درمان های ذکر شده هم با این هدف طرّاحی شده اند که سردی کمر را از بین …
داروهای درمان اسئوپوروز(پوكي استخوان) در برخی بیماران کیفوز که علت کیفوز، شکستگی یا کم شدن ارتفاع مهره است استفاده می …. کمردرد بعد از بلوغ درافراد مبتلا به اسکولیز شایعتر است. ….. ادرار، کاهش قدرت جنسی) علاوه بر اشپاسم و درد کمر شود.

عدم خروج منی و انزال بعد از رابطه جنسی – دکتر هوشنگ قوامی

dr-ghavami.com/568/عدم-خروج-منی-یا-انزال-بعد-از-عمل-جنسی.html
۱۹ دی ۱۳۹۵ – برای تشخیص برگشت منی به داخل مثانه می‌توان از آزمایش ادرار بعد از عمل … عدم خروج منی اگر به علت سایکولوژیک باشد، معمولا همراه با لذت جنسی …

چرا آقایان بعد از ارگاسم کمردرد میگیرند

jazireha.com/694/چرا-آقایان-بعد-از-ارگاسم-کمردرد-میگیرن/
۱۸ تیر ۱۳۹۴ – سعی کنید برای روابط جنسی حتما مکانی که انتخاب میکنید نرم و راحت باشد. … آیا این موضوع که مایع منی از کمر تولید میشود و علت کمر درد بعد از انزال … ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید …

درد ماهیچه ای زیر شکم و رحم بعد از نزدیکی تا چند روز چه دلیلی …

www.ninisite.com/…/درد-ماهیچه-ای-زیر-شکم-و-رحم-بعد-از-نزدیکی-تا-چند-روز-چه-دلی…
۹ دی ۱۳۹۵ – درد ماهیچه ای زیر شکم و رحم بعد از نزدیکی تا چند روز چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ …. سریع باید درمان شود بارداری خارج از رحم است که با علائمی نظیر درد شدید لگن … خود احساس کنند یا درد در کمر و رابطه های جنسی دردناک را تجربه کنند

کمردرد

lbp.blogfa.com/
کمردردپیشگیری درمان و توانبخشی کمردرد، دیسک کمر، درد مزمن کمر و سیاتیک. … پزشک متخصص طب فیزیکی پس از تشخیص علت بیماری ساکروایلئیت ،درمان …. سالها بعد تحقیقی که نشان می داد هلیکوباکتر پیلوری عامل بیماری است برای چاپ …

مشاوره نشان خرد – رابطه جنسی

lovely1360.blogfa.com/category/24
مشاوره نشان خرد – رابطه جنسی – زندگی بی دغدغه – مشاوره نشان خرد. … بعد رفته رفته مسائل مشترک برای صحبتمان زیاد شد و کار به قرار و رفتن به گردش و …. بنابراین برای پیشگیری از HIV و ایدز در جامعه باید رفتارهای جنسی سالم را به افراد به …… از راه‌های خوب برای آندسته از زوج‌هایی است که یکی از طرفین اضافه‌وزن یا کمردرد دارد.
خودارضائی چیست : مجموعه رفتاری که بر اثر پردازش ذهنی ازیک رابطه جنسی انجام شده و به یک ارگاسم مجازی منتهی می شود را خودارضائی می نماند . تفاوت خود ارضایی با …

درمان و عوارض استمنا یا خود ارضایی – دکتر محمدزاده

www.drmohamadzadeh.com/index…جنسی/۱۵۸-عوارض-استمنا-یا-خود-ارضایی.html
ستمنا یا خود ارضایی یکی از راههای انحرافی در ارضای میل جنسی است که نسل جوان را در معرض آسیب های جدی قرار می دهد . … حساسیت بیش از حد و زود رنجی دو کمر درد ه .

علت خستگی و کمر درد بعد از رابطه جنسی + راه درمان – مشاوره …

y51.ir/post.php?title=علت+خستگی+و+کمر+درد+بعد…رابطه+جنسی…درمان…
علت خستگی و کمر درد بعد از رابطه جنسی + راه درمان – مشاوره … علل غیرمعمول کمردرد و درمان آن علت بی میلی جنسی مردان به رابطه زناشویی + راه درمان ده علت کمردرد …
سلام بعد از عمل جراحی دیسک کمر چه مدت طول می کشد تا بیمار مثل یک فرد عادی … در بیمارستان بستری باشد (به خاطر دلایلی مانند کاهش درد و پیشگیری از عفونت و .
بعد از رابطه جنسی و ارگاسم احساسات خانم ها برانگیخته می شود و گاها تمایل به صحبت کردن … حتی بعضی از آنها احساس درد در ناحیه پشت و یا شانه های خود دارند و احساس میکنند که ….. تا یک هفته نیز از یک روش دیگر پیشگیری از بارداری استفاده کنید. … ۳ – در یک طرف او بنشینید و دستها را دوطرف ستون مهره ها بگذارید و کمر او را به طرف …

وازکتومی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/وازکتومی
وازکتومی (به انگلیسی: vasectomy ) نوعی عمل جراحی در مردان برای پیشگیری از … این درد ممکن است دائمی و یا هنگام تحریک جنسی و نزدیکی باشد دلیل بروز درد در …
با توجه کافی به پيش نوازی و پس نوازی رابطه جنسی تان را به مراسم عشق ورزی تبديل … به خصوص در مورد درد در هنگام دخول و کاهش ميل جنسی رعايت اين نکات ميتوانند … بعد از سن بلوغ تنها راه اين کار جراحی است که معمولا بدلايل زير توصيه نمی شود مگر در …. ماه پيش من ارتباط جنسی بدون پيشگيری داشتم اما پريود شده ام آيا هنوز احتمال …

زنان و ۱۱ دلیل درد لگن – آفتاب

www.aftabir.com › مقالات › بهداشت و درمان › بیماریها
۱ اسفند ۱۳۹۲ – شایع‌ترین علت درد مزمن لگن بعد از ۴۰ سالگی میوم‌ها هستند و معمولا دلیل این … می‌شود و زمان آن و ارتباطش با قاعدگی، رابطه زناشویی و علایم ادراری و در … اما به‌طور کلی منظور از درد مزمن لگن، دردی است که شما حداقل به مدت ۶ ماه در قسمت‌های تحتانی کمر …. ۲۲۸۸۶۸۱۴ ۸۸۳۲۰۷۸۸ پیشگیری از پوکی استخوان سالمندان و پرستار …

قدرت جنسي در مردان – محمد علی محسن زاده

mohsenzade.com/index.php/component/content/…/269-1389-02-30-19-05-40
پس روابطه جنسي ايده ال بستگي به اين دارد كه طرفين با هم رابطه حسنه و نزديك داشته … است ولي پرستاتش پرخون مي نمايد و بطوركلي علت كمردرد زن نيزپرخوني رگهاي لگن … نظر اطباي حاذق و ورزيده انجام گيرد زيرا درمان برحسب علت عارضه فرق ميكند. … جای شکر از عسل استفاده کنند برای تقویت حافظه و تکرار آمیزش جنسی مفید است.

شلی آلت و درمان آن – قلعه جوق سبلان یوسف قهرمانی

yousefg.persianblog.ir/tag/شلی_آلت_و_درمان_آن
تداوم یک رابطۀ مهم و حساس مانند روابط زناشویی، نیاز به مراقبت و توجه زیادی دارد و صرفاً با … ۵- زودانزالی (مشکل کنترل زمان ارگاسم و انزال)، به طوری که پس از رابطه، به سرعت …. کانال واژن، حفره ای روی هم خوابیده است که بعد از ازدواج طول وقطر آن با آلت ….. درمان درد کمر و کمر لقی ناشی از ضعف بنیه یا بیماری سیاتیک: به مدت ۴۰ روز وهر …
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ – ریزش مو، افسردگی، بی نظمی های قاعدگی، کمر درد، کاهش میل جنسی، کمبود شیر و . …. تسریع بازگشت رحم و تخمدان به حالت عادّی و ایجاد آمادگی برای رابطه زناشویی. … علّت اصلی این امر همان ایجاد اختلالات هورمونی و کاهش سطح هورمون های زنانه است که … تذکّر مهم: برای درمان کمردرد پس از زایمان به هیچ وجه نباید اقدام به حجامت …
وارد آوردن فشار زیاد به ستون مهره Over activity : از علل شایع کمردرد است. … این محدودیت حرکت قدری به علت درد و قدری به علت انقباض عضلات اطراف ستون مهره است که …. اگر کمردردی دارید که بعد از هفته‌ها درمان نشده است به پزشک خود مراجعه کنید. ….. بیشتر مراقب خواهید بود تا دیگران آلوده نشوند بعنوان مثال رابطه جنسی ایمن داشتن (safe …
۳ مرداد ۱۳۹۳ – زود انزالی یا سستی کمر یکی از رایج ترین مشکلات امروزه زوج های جوان است … طرز تهیه جوشانده سرماخوردگی · دمنوش پا درد · دمنوش آرامبخش خواب … در زنان این زمان معنا ندارد و در یک بار رابطه زناشویی، می‌توانند حتی چند بار به ارضای جنسی برسند. … یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و …
۲۵ مهر ۱۳۹۳ – قرص صبح روز بعد ، قرص اورژانسی و قرص جلوگیری بعد از نزدیکی نام های مختلف روش … پیشگیری از بارداری برای شما بیشتر است و هر چه زمان بیشتری از رابطه ی جنسی … خانم ها بعد از خورد قرص اورژانسی دچار حالت تهوع و استفراغ ، دل آشوب و سر درد می شوند . … آیا آب لیمو می تواند علت تاخیر در زمان پریود باشد ؟
درد ناشی از کشیدگی ماهیچه ای یا رباط های کمر: درد ناشی از اختلال عضلانی بصورتی است که در نواحی خاص در لمس آن ناحیه حساسیت و درد ایجاد شود و نیز دامنه حرکات در آن …

عواقب و آثار رابطه جنسی زیاد (کثرت جماع) | پرسمان دانشجويي …

www.moshavereh.porsemani.ir/content/عواقب-و-آثار-رابطه-جنسی-زیاد-کثرت-جماع
خوب است بدانيد تشريع ازدواج در همه اديان الهي و ترغيب به آن در اسلام، از يك علت و … از لحاظ علمی یک رابطه جنسی معمولی، معادل یک ساعت پیاده روی با سرعت متوسط … کلیه، مثانه و تپش قلب و درد کمر و باسن، سیاتیک، نقرس و امثال این ها می گردد . …. بعد از جماع چندین شب پیهم در ناحیه توله و پاشنه های پاهایم درد زیادو دوام دار احساس میکنم.

کلیه و مجاری ادراری – مرکز بهداشت صدا و سیما

shefa.irib.ir/MO_CMS/CMS_Show_Site.aspx?GUID=f9b2bc18-a44b-431a-b74a…
در این موارد شدید ممکن است، دیالیز به طور موقت نیاز باشد و بعد از آن کلیه ها سلامت خود … علت عفونت کلیه، تهاجم باکتری وارد شده به بدن چه از طریق خون و چه از طریق ادرار می … [۱۰] ممکن است مقداری درد در بالای استخوان شرمگاهی یا پایین کمر وجود داشته باشد. … ۳- خالی کردن مثانه پس از رابطه زناشویی، پس از رابطه زناشویی لیوانی پر آب …
معمولا بیماران با شکایت ترشحات بدبو و چرکی و گاهی هم با درد در ناحیه کمر و شکم به … وجود لکه‌بینی، به‌خصوص بعد از رابطه زناشویی یا استفاده از داروهای واژینال …

لكه بيني هاي بعد از رابطه زناشويي ميتواند نشانه بيماري …

https://baelm.net › آشنايي با روش هاي تشخیص ،پیشگیری و درمان انواع بيماري
خونریزی بعد از رابطه جنسی,سرطان رحم,پولیپ دهانه رحم … معمولا بیماران با شکایت ترشحات بدبود و چرکی و گاهی هم با درد در ناحیه کمر و شکم به پزشک مراجعه می کنند و …

جلوگیری از بارداری: نزدیکی منقطع یا روش سنتی – دانشنامه …

farzand.net › خانواده › روابط › روابط زناشویی
رتبه: ۴٫۵ – ‏۱۳ رأی

به خصوص در ابتدای ازدواج به علت بی تجربگی و اضطراب هایی که معمولا وجود دارد عدم اطمینان این روش بیشتر می باشد. … گاهی اوقات استفاده طولانی مدت از روش نزدیکی منقطع سبب عدم رضایت جنسی و تحریک عصبی به خصوص در خانم ها می شود که سبب ایجاد دردهای زیر شکم و کمر می گردد. … خونریزی بعد از نزدیکی به چه دلیل است؟

۱۱ آبان ۱۳۹۰ – … طول کشیده ولی در روز ۶ زیر شکم درد می کن و کمر درد هم هستن آیا امکان بار داری وجود داره ….. علت خونریزی مصرف قرص است و بارداری منتفی است … الان بعد از يك هفته همراه با درد خفيف خونريزي دارم كه مجبور به استفاده از پد شدم …. فقط یکبار رابطه جنسی سطحی بدون انزال، ۷۲ ساعت قبل از پیشگیری صورت گرفت،و …

رابطه جنسی پس از زایمان (طبیعی و سزارین) – ماماسایت

https://mamasite.ir › مقالات › ازدواج و مسائل جنسی
۴ آبان ۱۳۹۴ – تا توقف کامل خون ریزی بعد از زایمان رابطه جنسی نباشد و علت آن هم این است که … یعنی پس از رابطه‌ زناشویی، زن یک درد مبهمی در ناحیه لگن خود حس …
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ – و انسان بالغ به فردی گفته می شود که از نظر رشد در هر بعد متعادل باشد و اگر …. استمنا یا خود تحریکی به این معنی است که فرد با خود رابطه ی جنسی انجام ….. و رکود اعضا ،پیدایش لرزش در دستها و بدن ، درد کمر ،گیج رفتن سر ،درد سر …

درمان های خانگی بعد از سقط جنین – زنجفیل

www.zanjefil.com/درمان-های-خانگی-بعد-از-سقط-جنین/
۴ اسفند ۱۳۹۴ – بعد از سقط جنین همه چیز دست به دست هم میدهد تا مدت ها زنان دچار مشکلات روانی … در کنار کمبود این مواد احتمالا احساس درد شدید واژن، دردهای شدید شکمی و …

یک گاز سلامتی

yegazsalamati.blogfa.com/
پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد. … باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند. …. در این مرحله یک معاینه واژینال برای بررسی علت ناراحتیهای شما ضروری است زیرا …. در صورت برقراری رابطه زناشویی بدون پیشگیری در صورتی که تمایلی به بارد …
۱- بهبود حس بويايي: پس از رابطه جنسي ترشح هورمون پرولاكتين افزايش مييابد. اين هورمون سبب ميگردد تا سلولهاي بنيادي مغز نورونهاي جديدي را در پياز بويايي مغز …
۱۳ خرداد ۱۳۹۱ – موضوع: پیشگیری از بارداری … علت آن هم عادت داشتن شخص به خودارضایی است. …. بیش از اندازه بلند هنگام عمل جنسی با فشار بر دهانه رحم باعث ایجاد درد و … در پزشک قانونی هر گونه رابطه جنسی(دخول) چه از راه واژن و چه از راه مقعد قابل تشخیص است . … ۲- من اینبار بعد از انزال روی کمر ایشون احساس می کنم یک یا چند قطره …
دوستي و رابطه با جنس مخالف، يكي از انحرافات اخلاقي است كه امروزه دامنگير برخي از نوجوانان شده است. … ج: كمر درد د: نازك شدن موها هـ : ناتواني جنسي در جواني و: بدخوابي ۳ـ مرحله گرفتاري بسيار شديد يا حالت …. لذن بردن از زندگي زناشويي … من در يك خانواده مذهبي بزرگ شده‌ام و به همين دليل بعد از انجام اين عمل زشت خيلي خيلي از خودم بدم …

درد استخوان دنبالچه: علت و درمان – متخصص کمردرد تهران

doctorsaeedi.com/درد-استخوان-دنبالچه-علت-و-درمان/
علت و درمان قطعی درد استخوان دنبالچه(دمبالچه)و راه و روش رفع درد شدید و التهاب در زنان،بعد از زایمان،هنگام … بعضی از زنان در طول رابطه جنسی احساس درد می کنند.

نداشتن رابطه جنسی مفید است یا مضر؟ – پارسینه

www.parsine.com/fa/news/185123/نداشتن-رابطه-جنسی-مفید-است-یا-مضر
رابطه جنسی باعث ترشح هورمون استروژن نیز می گردد که می تواند دردهای قاعدگی را کاهش دهد. … شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بی علت نیست. ….. ابتدا بیکاری و بعد از ان فقر و در مرحله اخر فحشا روی کار می اید که متاسفانه در بسیاری از جوامع ….. مرد واقعی اونه که زیر بار مشکلات کمر خم نکنه و کم نیاره بشرطی که همسرشم یار و یاورش باشه.

مصرف ترامادول برای جلوگیری از انزال زودرس | دانشنامه پزشکی

medplus.ir/مصرف-ترامادول-برای-جلوگیری-از-انزال-زو/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ – انجمن بین المللی پزشکی جنسی (SIMS) تعریف جدیدی برای انزال زودرس ارائه … باعث تاخیر انزال و هم چنین افزایش رضایتمندی زوجین از رابطه جنسی شد . … که به منظور کاهش درد ترامادول مصرف می کردند از تاخیر زمان انزالشان خبر دادند. …. حال دلیل مصرف ترامادول را برای درمان زودانزالی مصرف کرده اند ولی چندین ماه بعد دوز …

سلامتی – طب سنتی

hadisadri110.blogfa.com/category/1
به راستی علّت این احساس سستی یا درد در کمر به دنبال انزال های مکرّر چیست؟ … حتّی اگر مرد و زن به هنگام رابطه زناشویی جای خود را عوض کنند و فعّالیت اصلی با زن باشد هم … هم به ظاهر حل نشده باشد، درد بیمار از بین می رود و انزال زودرس او نیز درمان خواهد شد. …. طبیعتاً این بُعد از تعریف از سویی بر کیفیت بُعد اوّل مؤثّر است؛ یعنی هر قدر …
آیا وازکتومی باعث افزایش میل جنسی و و بیشتر شدن دفعات نزدیکی می شود؟ … فرد وازکتومی شده در هفته اول بعد از وازکتومی برای پیشگیری از درد و خونریزی باید … اگر منظور از پیری زودرس ،سفید شدن زودرس موهاست ، این مسئله بیشتر علت ارثی … های منی و پروستات بوده و ارتباط خاصی با کمر و بیماری های کمر و دردهای آن ندارد.

بوعلی‌ سینا با درد سیاتیک چه می‌کرد؟ – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/31912/بوعلی‌-سینا-با-درد-سیاتیک-چه-می‌کرد
۸ مهر ۱۳۹۱ – دردها و اسپاسم‌های عصب سیاتیک از جمله رایج‌ترین دردهای شایع در جوامع امروزی است. … و تدابیر طب سنتی برای پیشگیری و درمان سیاتیک استفاده می‌کنند. ….. و کمتر کمر درد می کیریم و هم چنین باید ارابطه جنسی خصو صاغیر مشروع اش دوری کرد ….. من زمان مجردی سن۲۵سالگی درد شدید سیاتیک داشتم ولی بعد از ازدواج …

مراقبت های پس از آنژیوگرافی – دکتر محمد حسین نجفی

https://drhsnajafi.com/877/مراقبت-های-پس-از-آنژیوگرافی.html
۲۱ آبان ۱۳۹۴ – چند ساعت آینده باید به پشت دراز کشیده و در مراقبتهای بعد از آنژیوگرافی … ۳- در مراقبت بعد از آنژیوگرافی شما می توانید از روز سوم فعالیت های جنسی نرمال خود را از سر بگیرید. … از عوارض بعد از آنژیوگرافی این است که بسیاری از بیماران دچار درد کمر پس از قرار دادن …. علت نبض در شکم یا ضربان شکمی چیست؟

علائم افتادگی رحم چیست؟ + راه های درمان افتادگی رحم

setare.com/fa/news/4245/علائم-افتادگی-رحم-چیست-راه-های-درمان-افتادگی-رحم
افتادگی رحم یکی از مشکلاتی است که معمولا (و نه همیشه) بعد از زایمان‌های مکرر در … درد حین روابط زناشویی; وجود کمر درد که با بلند شدن شدت می‌یابد; بی‌اختیاری ادرار و … و یا بی اختیاری ادراری دارند; بدلیل گشادی رحم و واژن مشکل در رابطه جنسی دارند.

نکات جالبی در رابطه با باروری و ناباروری – به سوی تندرستی

nurse1977.persianblog.ir/tag/نکات_جالبی_در_رابطه_با_باروری_و_ناباروری
اما از ۳۵ سالگی به بعد قدرت باروری زن با سرعت بیشتری کاهش می یابد. … بنابراین چنانچه تا یکسال نزدیکی جنسی (بدون پیشگیری و به قصد تولید مثل) موفق به بچه دار شدن … فولیک اسید، روی، آهن و ویتامینها را بگنجانند و از مصرف غذاهای دریایی خودداری کنند (به علت تجمع جیوه در بدن آبزیان). ….. درمان و پیشگیری از کمر درد(۱).
چرا نوعروس ها از رابطه جنسی درد می کشند یا اصلا اجازه دخول را به همسرشان نمی دهند؟ واژینیسموس متهم درجه … نباشد و بعد درمان واژینیسموس را شروع کنید. ۲٫ با همسرتان به …
۱۷ فروردین ۱۳۹۲ – مشاوره بارداری- مشاوره روابط زناشویی-مشاوره زایمان-مشاوره ازدواج ….. امروز دردهای زیادی در زیر شکم و کمر داشتم . ….. من برای اینکه باردار نشم بعد نزدیکی قرص اچ دی خوردم . ….. سلام من به علت يك دمل چربي روي سينه به دكتر زنان مراجعه و آزمايش … بعد هم رابطه داشتم با نامزدم حالا وقت پريود شدنمه ولي هنوز نشدم و يه مقدار درد …

درد استخوان دنبالچه چیست؟ علت و درمان آن | متخصص دیسک و …

drmoayednia.ir/درد-استخوان-دنبالچه-چیست؟-علت-و-درمان-آ/

علت و درمان قطعی درد استخوان دنبالچه(دمبالچه) و راه و روش رفع درد شدید و التهاب آن در … درد دنبالچه پس از زمین خوردن، شکستگی دنبالچه، بعد از زایمان، کشیدگی مکرر یا … احساس درد در طول دفع مدفوع و گاهی اوقات در حین برقراری رابطه جنسی هم در زنان و هم … درمان مناسب برای درد ، تشخیص اینکه درد استخوان دنبالچه ناشی از کمر یا قسمت های ..

دیدگاه‌ها برای علت کمر درد بعد از رابطه زناشوی و پیشگیری از آن بسته هستند
kingآرشیو ماهانه

مشاهده
close
کانال تلگرام