آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+)

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
1,572 views بازدید

آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+)

آموزش کامل sex در شب زفاف (18+)

آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+)

شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است و کسانی که آن را تجربه کرده اند بی شک فراموش نمی کنند. در ادامه آموزش کامل شب زفاف را ویژه جوانان عزیز قرار داده ایم.

آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+)

آموزش شب زفاف

آموزش کامل sex در شب زفاف (18+)

آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+)

دانلود کلیپ آموزشی شب زفاف (+۱۸)

شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.

منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست . چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه میکنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ازاله بکارت میشود . یعنی زمانی که دختر ، پرده بکارت خود را از دست میدهد .

ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند.
بهتر است برای اینکه پذیرش این موضوع برای زوجین راحتر و مطلوب تر باشد در دوران عقد بیشتر به هم نزدیک شوید و به همین دلیل در هر فرصتی که پیش آمد معاشقه را از یاد نبرید و در این کار محدوده هم ترسیم نکنید و تا می توانید جلو یروید و در صورت تمایل با هم سکس هم داشته باشید این موضوع خیلی مهم است که ازاله بکارت در سکس اول نباشد پس قبل از مراسم عروسی و در دوران عقد می توانید سکس بدون دخول داشته باشید این کار به شما کمک می کند تا از شرم و حیا بی مورد و خجالت بی جای دو طرف کم شود و شب زفاف که زوجین اولین سکس واژینال خود را تجربه می کنند برای آنها شبی به یاد ماندی باشد.

بیشتر مسائل شب حجله به نوعی عاطفی و روانی می باشند که با دستورالعمل بالا به راحتی رفع می شوند ولی مسائل جسمی هم در کار است که نباید به آنها بی توجهی کرد

همانطور که میدانیم تمامی زخمها ، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند اما اگر زوجین با آگاهی کامل به ازاله بکارت دست بزنند دردی نهایتا” در حد یک آمپول زدن خواهد داشت که همان را هم می توان با اسپری به صفر رساند اما برای آگاهی کامل زوجین در اپتدا علت درد و بعد از آن به راه حل می پردازیم:

دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :
۱- درد به علت پارگی پرده بکارت .
این درد همانطور که می دانید به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است. برای کنترل یا کاهش درد، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است .

این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال درزمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمیکند یا درد بسیار جزئی خواهد بود اگر هم بیش از حد روی این موضوع حساس شده اید می توانید خود را با اسپری لیدوکائین راحت کنید به این صورت که هایمن را با اسپری بی حس کنید و پس از ۴-۵ دقیقه دخول کامل کنید و مطمئن باشید که همسر شما حتی احساس هم نمی کند.

۲- درد به علت دخول
این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن میباشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس میکند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :
۱- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم
۲- استفاده از ژل لوبریکانت و همین طور اسپری لیدوکائین در روی هایمن
۳- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.
۴- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد
۵- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.
پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمیشود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید.
تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

زنانی که از ازدواج می ترسند…
ما ۲ گروه زن داریم که به دلیل ترس از انتخاب بد حاضر نیست ازدواج کنه.گروه اول زنانی هستند که منتظر یه فرصت خوب هستند.اینها خیلی خطرناک دارن حرکت میکنند.افرادی هستند که زیر نگاه شدید اطرافیان قرار دارند و مسلماً نمی خواهند که پس از ازدواجشان بشنوند :

اِهه ، یارو رو! اینهمه صبر کرد آخرش با این تحفه ازدواج کرد! از طرفی بی اعتمادی به در و دیوار و عدم شناخت فاکتورهای صحیح یک نفر قدرت بله گفتن را ازشون سلب میکند.آنها یه فرد کاملاً تضمین شده رو از هر نظر می خواهند. اونها هزینه زمانی گزافی رو دارن پرداخت می کنند و مسلماً می خواهند از اینهمه هزینه سودی عایدشون بشه و همچنین مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند. دخترانی که باید یه چیزهایی رو به بعضی ها ثابت کنند و برای یک مرتبه هم که شده پوزشون رو بزنند! این گروه باید به چند نکته توجه کنند.

۱-این هزینه سنگینی رو که شما در حال پرداختش هستید باعث میشه که سطح انتظاراتتون بالا بره.شما معمولاً بعد از ازدواج خیلی بیرحم میشین! چون زمانی دیگه برای از دست دادن ندارین و شوهرتون نباید در خوشبخت کردنتون فس فس کنه! شما شانس هیچ آزمایشی رو بهش نمیدین و اون فرد نگونبخت باید تمامی هزینه هایی که شما کردید رو سریعاً بهتون پس بده!! مسلماً اگر فرد توانایی کافی برای این مهم نداشته باشه و کسی باشه که درک حسی بلد نباشه شما وی را خواهید کشت!

۲-بدونین هر ثانیه رو که اضافه میکنین ۶ برابرش شرط انتخاب یک نفر رو سخت تر میکنین.شما همواره انتظار یک فرد خاص رو دارید…یه خبر بد هم که باید بهتون بدم اینه که اکثراً پیداش نمیکنین! واقعیت اینه انتخابهای شما بعد از مدتی شروع میکنه به کم شدن.بلایی هم که از آسمون ممکنه نازل بشه! اینه که بعد از مدتی دچار وحشت تنهایی بشین و در نتیجه به اولین کور و کچلی که یک هزارم خواسته های قبلتون رو نداره شوهر کنین و مجبورین کلی هم ازش در مقابل تعجب اطرافیان دفاع کنین!

۳-شما از یک فرد معمولی انتظار بیشتری از همسرتون دارید . شما عموماً خودتون رو سرکوب حسی و جنسی میکنین.دچار یک افسردگی پنهان میشین و نهایتاً همواره منتظرین که فرد مورد نظرتون بیاد و رل فرمان زندگی رو ازتون بگیره تا شما یه نفسی بکشین و دیگه مسؤل رانندگی نباشین!شما می خواین کولر رو بزنین و یکم چشماتون رو ببندین و استراحت کنین! مشکل اینجاست که شوهرتون هم دقیقاً همین مرگش بوده که خواسته ازدواج کنه! حالا اون هم دیگه توان نداره و میخواد فرمان رو ول کنه و کنار شما استراحت کنه! خب ، حالا کدوم دره رو می پسندین که بیوفتین توش؟!

زنانی هستند که از مردها متنفر شدن و اگه بتونن نسلشون رو منقرض میکنن! اینها کمبود ها و ضربات عاطفی و همچنین نگرش غلطی که به روابط مرد و زن داشتن باعث شده من برای جن هم آرزوی چنین زنانی رو نکنم!البته اینها بیشتر دارن پوست خودشون رو میکنن تا دیگران! نکته جالب اینکه اینها در ازدواج موفق به حساب میان! چون تمام موارد احساسی رو بچه گانه و روابط زناشویی رو کوته فکرانه میبینند و در گیر مسائل مهمتری!! هستند غالباً با یک تیکه پاره آجر مثل خودشون ازدواج میکنن و اینقدر خشک و قفل منطق هستند که حرف هیچکس رو نمیپذیرند و در نتیجه کاملاً راحتند! من خیلی سوال از این گروه دارم ولی چون میدونم دارم آب تو هاون میکوبم حرفی نمیزنم!

اما گروه اول اگر به این شیوه ادامه دهند همه چیز را از دست خواهند داد و باید نکاتی را رعایت کنند تا زندگی برای آنان شیرین شود!!

۱-باید بگم زنان ایرانی زندگی میکنن واسه شوهر کردن! این واقعیت زندگی اونهاست.از هر سمت هم ببینی بازم همینه….خانمهای گرامی، این تفکر پوچ رو بریزین دور که خوشبختی رو از ازدواج انتظار دارین.غلطه ، مردوده ، میگیرین چی میگم؟ در دنیای امروز رد شده. مردی که نتونسته خودش رو خوشبخت کنه چطور قراره شما رو خوشبخت کنه؟ خودش هزارتا عقده داره و حالا میخواد شما جوابگوی اونها باشین!ازدواج فقط یه روش زندگیه و اون احمقی هم که گفته تنها و بهترین روشه مال ۲ قرن پیش بوده! ازدواج ممکنه به خوشبختی ختم بشه ولی راه اون نیست.

۲-هر مقدار زمان لازمه مصرف کنین ولی به خاطر فشار اطرافیان ازدواج نکنین.شما حق دارید جوری که دوست دارید باشید.
۳-این فکر غلط که زندگی از بعد ازدواج شروع میشه رو بریزین دور.لذت، تفریح، تجارت، آسایش و همه اون کارهایی رو که به اشتباه فکر میکنین باید حتماً با شوهر باشه رو از همین الان شروع کنین.بخاطر ازدواج زندگی رو فراموش نکنین.چه اشکالی داره که شما در مسیرهایی که فکر میکنین علاقه دارین فعالیت کنین و به خودتون برسین.انتظار خوشبختی از همسر داشتن غلطه! بلکه شما باید با ازدواج خوشبخت تر بشین.چه اشکال داره شما وارد بازار بشین ، وارد بورس بشین ، امتحان کنین ، شکست بخورین، پیروز بشین، سرمایه گذاری کنین ، جهانگردی کنین و کلاً خودتون رو وقف چیزی که ازش لذت میبرین بکنین….

۴-از نظر جنسی خودتون رو آزاد کنین.رابطه راحت داشته باشین.شما احتمالاً سنتون زیاد شده و زمان کمی برای لذت بردن خواهید داشت.مردی که انتظار باکرگی از شما داره فقط یه احمقه که شما رو کالا میبینه و مصرفی. یه متحجر فکری که شما رو واسه بدنتون می خواد. ضمناً بدونین شوهر شما که احتمالاً از نظر سنی از شما چند سال بزرگتره دیگه اون قدرت و هیجان جنسی جوانی رو نداره و همچنین مسلماً تا الان بارها رابطه جنسی داشته وفقط یه فرد کوته فکر ظالم از شما انتظار داره که شما همیشه در حال کشتن خودتون باشین.

شب زفاف٬ زفاف٬ باید ها و نباید ها شب زفاف
آن سوی زفاف
پاره شدن پرده بکارت ، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز “زنانگی” و پایان “دوشیزگی” شمرد.
تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی ” شرم ” نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.

در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.

این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد.بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است.
معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور ، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند. در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه ، چندان او را خسته و دل آزرده می کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.

از نظر روانشناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری ، غم و اندوه مزمن می گردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته می ماند.

در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمی برند آن است که در شب زفاف ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده اند و این تالمات در ضمیر پنهان آنها مانده و اختلالات جسمی و روانی بعدی را با خود آورده است.

بسیاری از امراض دیگر چون پریشان خیالی و بیماریهای عصبی غالبا در اثر همین رویدادهای به ظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می شود و گاهی این عوارض روحی به قدری پیچیده و شدید می شود که روان پزشک باید مدتها وقت صرف کند تا پس از جلب اعتماد و اطمینان بیمار ، شاید موفق به کشف ریشه اصلی اختلال گردد. این است که باز تکرار می کنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیچ نباید کوتاهی کرد.

هیچ دختری فطرتا مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه می خواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد ، زفاف را به عقب انداخت تا عروس به تماس جسمانی خو بگیرد و با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود.

عمر انسان آن قدر کوتاه نیست که چنین شتابکاری لازم باشد و به خصوص در این دوره ، صبر و متانت و حوصله به پیروزی و کامروایی خواهد انجامید.

در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر نحو عمل را انجام دهد به نتیجه نمی رسد و لازم است اصرار در این باره خیلی ملایم و صبورانه باشد.

اصولا زن وقتی هم حاضر و راغب به تسلیم است طبیعتا می خواهد بر او ظفر یابند ولی بین فتح عاشقانه و استیلای وحشیانه تفاوت بسیار است و مرد باید با فراست دریابد که هنگام دخول فرا رسیده است.

به طور کلی در هفته های اول ازدواج برای نزدیکی نباید پافشاری کرد جز آن که عروس خود ابراز تمایل کند.شوهر اگر عیبی در بدن زن مشاهده کرد ، هرگز نباید آن را آشکار کند یا اظهار تعجب کند مبادا زن اندوهگین شود و آن را مایه حقارت پندارد.

ضرورت توجه به اصول ارتباط جنسی برای همسران جوان
برای شروع عجله نکنید
زن و مرد باید قبلا عالم هر یک را به خوبی شناخته باشند یعنی باید بدانند در دنیای جنس مخالف چه می‌گذرد
وقتی زن‌ها و مردها با هم ازدواج کرده و وارد دنیای جدید زندگی مشترک می‌شوند هر دو، اهداف و برنامه‌های مشترکی دارند: هر دو می‌خواهند که روابطشان عاشقانه و دوستانه باشد و این ارتباط قوی همچنان ادامه پیدا کند.

تا اینجای مسئله که ظاهرا مشکلی وجود دارد اما یک موضوع مهم و اجتناب‌ناپذیر هم وجود دارد و آن هم رابطه جنسی است که جزء جدایی ‌ناپذیر زندگی مشترک محسوب می‌شود، و درست در همین مورد بسیاری از مشکلات شروع می‌‌شود وزن یا مرد حس می‌کنند رابطه آنها در زندگی مشترک مورد دلخواه‌شان نیست و یا در زندگی خود موفق نبوده‌اند.

برقراری رابطه جنسی سالم در دوران زندگی مشترک موضوع بسیار مفصلی است و ما در این قسمت تنها به بخشی از آن می‌پردازیم یعنی شروع رابطه جنسی در اوایل ازدواج که ممکن است برای زن و شوهر (هردو) کمی مشکل‌‌ساز باشد.
معمولا علت مشکل بودن این شروع و آغاز این است که زن و مرد هنوز به هم عادت نکرده و به عبارتی کمی از هم خجالت می‌کشند. گاهی این وضعیت در ابتدا باعث ناامیدی طرفین می‌شود چون هنوز نمی‌دانند که از نظر روحی به چه آمادگی‌‌هایی احتیاج دارند. در این شرایط اگر نسبت به جنس مخالف (زن نسبت به شوهر و بالعکس) حس خوبی وجود داشته باشد به راحتی می‌توان ارتباط موثر برقرار کرد و گر نه کار مشکل‌تر خواهد شد.

نکته مهم دیگر این است که زن و مرد باید قبلا عالم جنس مخالف را به خوبی شناخته باشند یعنی باید با مطالعه بدانند در دنیای جنس مخالف چه می‌گذرد؟ احساساتش چگونه است؟ به‌عنوان یک زن یا مرد چگونه باید با عواطف او برخوردی مناسب داشته و هزاران مورد دیگر که باید قبل از ازدواج و در دوران آشنایی برای ازدواج برای این سئوالات پاسخی مناسبی پیدا شود. اگر شناخت شرایط روحی و عاطفی طرف مقابل به طور کامل انجام نشده باشد در این صورت رابطه جنسی به یکی از بزرگترین سرچشمه‌های سوء تفسیر از شریک زندگی تبدیل خواهد شد.

شاید بهتر باشد مدت کمی از ازدواج بگذرد و بعد طرفین از یکدیگر انتظار داشته باشند؛ چون اقدام فوری برای رابطه جنسی در بعد از ازدواج ممکن است برای شریک زندگی و به‌خصوص خانم‌ها با احساس و تجربه بدی همراه باشد. اگر مراحل پس ازدواج را به چهار مرحله آشنایی بیشتر، ارزشیابی طرف مقابل، ایجاد احساس قوی و ثابت و ورود به خلوت و حالات روحی خصوصی طرف مقابل تقسیم کنیم، رابطه جنسی باید در مرحله چهارم صورت بگیرد.

یعنی باید بتوان با صمیمیت به خلوت و شرایط روحی کاملا منحصر به فرد طرف مقابل وارد شد، یک رابطه جنسی خوب و موثر برقرار کرد در غیر این صورت به یک تجربه ناگوار و ناخوشایند اجباری تبدیل می‌شود. در این مرحله بسیار مهم است که هر دو طرف بدانند دیگری نسبت به حوزه خصوصی زندگی خودش و طرف مقابل چه حسی دارد؟

متاسفانه اکثر خانم‌ها و آقایان فکر می‌کنند تنها جذابیت ظاهر برای ایجاد رابطه جنسی موفق کافی‌ست. البته آمادگی ظاهری شرط مهمی است اما کافی نیست.

ممکن است آقا یا خانم حس کنند با وجود آمادگی ظاهری دیگر مشکلی وجود ندارد، اما این طرز فکر صحیح نیست و ممکن است طرف مقابل (اکثرا خانم‌ها) آماده نبوده و شدیدا از نظر روحی آسیب ببیند. خانم‌ها معمولا به مدت زمان بیشتری احتیاج دارند تا آمادگی این کار را پیدا کنند و معمولا بعد از ازدواج بیشتر به این مسئله فکر می‌کنند که چطور می‌توان زندگی مشترک را تقویت کرد و چطور می‌توان رابطه‌ای محکم‌تر و قوی‌تر برقرار کرد.

در نتیجه برای برقراری روابط جنسی باید به آنها فرصت داد. در اوایل ازدواج مهم نیست که چقدر زن و مرد جذابیت جنسی دارند بلکه نکته قابل توجه آن است که اگر در این دوران به سرعت و بدون دادن فرصت به طرف مقابل وارد مرحله جنسی شوید عین آن است که آب یخ روی سر یکدیگر ریخته باشید!

مثل اینکه هنوز شروع جاده و راه را طی نکرده یکباره به آخر راه برسید. باید آقایان این فرصت را به خود بدهند تا کاملا مورد تایید همسرشان قرار گرفته و مهلتی هم به خانم‌ها داده شود تا فارغ از تفکرات جدی در مورد زندگی و آینده برای برقراری رابطه جنسی آماده شوید. اگر این اتفاق خیلی سریع و زود رخ دهد امکان دارد تا مدتی طرفین از هم رانده شوند. معمولا هورمون‌های مردانه باعث می‌شود آقایان خیلی سریع برای رابطه جنسی آماده شوند و گاهی این آمادگی سریع باعث می‌شود به ناچار بدون آمادگی لازم تن به این کار داده و به هیچ وجه از این رابطه لذت نبرند.

البته منظور ما این نیست که به هیچ وجه در اوایل زندگی مشترک (بخصوص روزهای اول) نباید رابطه جنسی برقرار شود. گاهی طرفین به خوبی برای اینکار آمادگی دارند و مشکلی پیش نمی‌آید. اما اگر تمایل برقرار شود. گاهی طرفین به خوبی برای این کار آمادگی دارند و مشکلی پیش نمی‌آید. اما اگر تمایل دارید رابطه زناشویی شما پایدار بوده و طولانی مدت از قدرت کافی برخوردار باشد بهتر است کار را مرحله به مرحله انجام دهید.

اگر ذهنتان را باز و آزاد نگهدارید و فقط تفکر برقراری رابطه جنسی فکرتان را پر نکرده باشد آن وقت خودتان و طرف مقابل را بهتر ارزیابی کرده و فرصت کافی به خودتان و او می‌دهید. هر چه همدیگر را بیشتر بشناسید برقراری رابطه جنسی راحت‌تر بوده و مشکلات‌تان کمتر می‌شود. حتی اگر در آن زمان آنقدر از خودتان مطمئن باشید که فکر کنید شما یک روح در دو جسم هستید باز هم باید مدت زمان لازم سپری شود تا واقعا با روحیات یکدیگر آشنا شوید.

اگر هم حس کردید در این رابطه با مشکلاتی روبرو هستید یا احساس رضایت نمی‌کنید باز هم راه چاره وجود دارد. فکر نکنید علم ارتباطات زناشویی مثل پرواز یک آپولو سخت و دشوار است! وقتی زن و مرد در این زمینه احساس ناراحتی می‌کنند بر این تصور هستند که به آخر خط رسیده‌اند. این در حالی است که در مورد مسائل جنسی هم می‌توانید از دیگران کمک بگیرید. پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت کنید بدون خجالت و رودربایستی سئوالات خود را در زمینه مسائل جنسی از پزشک و یا هر فرد متخصص دیگر در این زمینه بپرسید. مطمئن باشید آنها بهتر از در و همسایه شما را راهنمایی می‌کنند.

ترس زنان از اولین رابطه جنسی با همسرخود و پایان باکرگی (شب زفاف)
شب عروسی
شبی که از سن ۶ سالگی به آن فکر میکنیم ، شبی که تا قبل از آن به آن می اندیشیم و شبی که پس از سپری شدن آن تا پایان عمر از آن یاد خواهیم کرد برای خود برای همسر و فرزندان و ….

شبی که در آن دو نفر هستند که همه مایلند این دونفر را ببینند شما و همسرتان شبی شاد شبی زیبا و البته پر از استرس برای یکی از آنها وشاید هر دوی آنها . اگر قصد دارید این استرس را کاهش دهید بهتر است در این شب فکر رابطه جنسی را از ذهن خود بیرون کنید شما به هدفتان رسیده اید و یک عمر وقت دارید که به این رابطه بپردازید اولین رابطه جنسی مهم ترین رابطه جنسی شما خواهد بود دختران از اولین زابطه می ترسند چرا که در اولین رابطه پرده بکارت آنها از بین خواهد رفت فکر به این قضیه خودش استرس آور است حالا اگر قرار باشد این اعمال شب عروسی انجام شود این استرس از ابتدای روز تا پایان شب ادامه دارد .

آیا الزاما باید شب عروسی اولین رابطه جنسی هم باشد ؟
پاسخ منفی است هیچ الزامی وجود ندارد خستگی زیاد ، استرس زیاد و از همه مهمتر ترس جنث مونث از برقراری اولین رابطه خود به اندازه کافی لازم است تا از کیفیت این رابطه بکاهد پس پیشنهاد من به شما محدود کردن رابطه خود به یک معاشقه کامل و پر از احساس در این شب است رابطه کامل ( دخول) باید زمانی انجام شود که هر دوطرف بدون استرس و در آرامش کافی باشند . برداشت خانمها و آقایان از پاره شدن پرده بکارت شاید برداشت درستی نباشد اکثریت تصور می کنند که پرده همانند یک لایه گوشت یا یک لایه پوست ضخیم میباشد و پارگی آن همراه با خونریزی شدید و درد و یا سوزش شدید است به هیمن دلیل ترس واسترس از اولین رابطه جنسی در زوجه شکل میگیرد این ترس تا جایی است که برخی از دختران حتی ازدواج خود را به تاخیر می اندازند .

آیا وا قعا چنین است ؟ خیر . ضخامت پرده به اندازه پوست روی لب نازک میباشد به همین دلیل هم است که آسیب پذیر است . مقدار خونی هم هنگام پارگی خارج می شود شاید فقط یکی یا دو قطره باشد که در بعضی افراد مقدار آن کمتر است از نظر سوزش و یا درد نه اینکه احساسی وجود ندارد احساس سوزش و درد وجود دارد اما نه به آن حدی که در ذهن افراد شکل گرفته حتی برخی از افراد هیچ احساسی ندارند پس جای نگرانی نیست .

نکات مهم و مختصر بعد از شب عروسی و آغاز زندگی مشترک
شب عروسی هر چقدر هم که زیبا باشد هر چقدر هم که شاد و مفرح باشد زود سپری می شود و پس از این شب یک افت روحی به دو طرف اعمال می شود که البته بیشتر شامل حال جنس مونث می شود چرا ؟ عروس خانم باید تمام وابستگی های خود را از خانواده در یک شب رها کند هر چند که قطع رابطه در کار نیست اما همین که در محیط خانوادگی خود نیست برای او یک افت روحی موقتی شکل خواهد گرفت .حتی اگر هر روز یک بار به خانه پدری خود سر بزند و یا ساعتها پای تلفن با مادر و اعضای خانواده خود صحبت کند این افت روحی همچنان وجود دارد .

این امریست طبیعی . و اما در اینجا وظیفه آقای تازه داماد زیادتر می شود در این دوران چند روزه ( حداکثر یک ماهه) بهتر است اجازه ندهید که همسر شما تنها بماند البته برخی از رسمهای ما ایرانیها در این مواقع بسیار زیبا میباشد رسم پاگشا کردن و دعوت کردن تازه عروس و تازه داماد به مهمانی های اقوام بسیار رسم خوبیه که از این افت روحی خارج شوید به جز این مباحث محبت کردن در این دوران ضروری میباشد البته هر رابطه ای باید دو طرفه باشد .

یک مثال : توجه داشته باشید در دوران اولیه زندگی امکان دارد به علت عدم تجربه کافی در طبخ غذا توسط خانم غذا شور بشه شرین بشه بی نمک بشه و یا حتی بسوزه مطمئنا این عمل عمدی صورت نگرفته و خود خانم در درجه اول خیلی ناراحت و نگران می شود به جای آنکه شما همسرتان را سرزنش کنید بهتر است با نوازش و برخوردی محبت آمیز او را به یک رستوران دعوت کنید و البته بعد از خوردن غذای رستوران این جمله را بر زبان بیاورید که شما چقدر مایلید تا دست پخت همسر خود را نوش جان کنید این رفتار شما بسیار نیکو تر و پربار تر از برخورد تند و شدید میباشد.

رسم ورسومات برخی از اقوام ایرانی
برخی از اقوام در شب حجله پشت در اتاق عروس و داماد منتظر می مانند تا عروس ازباکرگی دربیاد زمانی که این اتفاق افتاد رقص و پایکوبی اقوام آغاز می شود حالا فرض کنید شما جای آن عروس خانم باشید زمانی که از اتاق خارج می شوید از بچه کوچک گرفته تا سنین بالا به شما نگاه می کنند واقعا این خجالت آور نیست ؟ متاسفانه برخی از آداب و سنن کهن همچنان انجام می شود و البته مردم آن اقوام این رسومات را پسندیده اند و برای آنها امری است عادی و ناچارا لازم الجرا .

سخن آخر
ترس و اظطراب از اولین رابطه جنسی امریست عادی امکان دارد در اولین رابطه با برخوردهای غیر عادی مواجه شوید به خاطر داشته باشید هرزمان که همسر شما از شما خواست تا این رابطه قطع شود اینکار را انجام دهید برقراری رابطه جنسی خشن به هیچ وجه نشانه مردانگی نیست . افسردگی موقتی پس از ازدواج در آغاز زندگی مشترک نیز امری است طبیعی ، صبر و شکیبائی در این دوران اهمیت بالایی دارد سعی کنید همسر خود را تنها نگذارید فراموش نکنید زنان تشنه ابراز احساسات هستند عطش آنها را با محبت با نوازش کردن و … برطرف کنید اما آنها را سیراب نکنید انرژی خود را برای موقعیتهای مختلف ذخیره سازید سعی کنید همیشه رفتاری زیبا و متفاوت داشته باشید و همه رو به یکباره رو نکنید . مردان نیز در این دوران انتظارات زیادی دارند آنها را درک کنید عطش جنسی آنها را برطرف سازید . بهانه گیریهای بچه گانه را کنار بگذارید . در آخر سعی کنید خاطرات خوبی را از دوران اولیه زندگی برای خود بسازید .

 

 

 

 
 
 
۲۷ آذر ۱۳۹۵ – شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است و کسانی که آن را تجربه کرده اند بی شک فراموش نمی کنند. در ادامه آموزش کامل شب زفاف را …
۲۷ فروردین ۱۳۹۶ – خانه » دانلود » دانلود کلیپ آموزشی شب زفاف (+۱۸) …. ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند. …. شب زفاف، شبی است که اولین آمیزش کامل دختر و پسر(زن و شوهر) انجام می شود که غالبا در شب عروسی اتفاق می افتد. …… آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+).

شب زفاف از دیدگاه اسلام – محمد علی محسن زاده

mohsenzade.com/index.php/component/content/…/372-1389-06-26-18-37-38
۲۶ شهریور ۱۳۸۹ – متاسفانه در این بین مسائلی هستند که در راه آموزش آن ها کوتاهی شده است، و از جمله ی … شب عروسی (زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار مبارک است . …. به يك معاشقه كامل و پر از احساس در اين شب است رابطه كامل ( دخول) بايد زماني انجام شود كه هر …. من و شوهرم در شب اول عروسی اقدام به سکس کردیم.

فیلم آموزش شب اول زفاف :: آموزش جنسی – آموزش سکس – بلاگ

sexualeducation.blog.ir/1395/12/14/فیلم-آموزش-شب-اول-زفاف
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ – آموزش کامل شب اول عروسی حجله زفاف + عکس و فیلم :: دانلود فیلم …. آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+) | سایت تفریحی خبری خرگوش. khargush.com …

آموزش های شب زفاف و کارهای اشتباه در شب عروسی (زفاف)

www.amazing.ir/1392/08/01/night-night-wrong-spousal-spousal-education-and-work/
۲۴ مهر ۱۳۹۵ – پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ – ۰۸:۲۹ … شب زفاف,اموزش های شب زفاف,شب زفاف چیست, شب عروسی , عروس … چون بسیاری از افراد، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه می کنند. … ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند.

آموزش سکس در شب اول عروسی نزدیکی در شب زفاف ۱۸ – نت تو …

net2news.rozblog.com/tag/آموزش-سکس-در-شب-اول-عروسی-نزدیکی-در-شب-زفاف-۱۸
عروس و داماد شب زفاف دانلود فیلم آموزش شب اول…,آموزش سکس در شب اول عروسی نزدیکی در شب زفاف ۱۸,نت تو نیوز. … کاری که عروس و داماد شب عروسی رو تخت میکنن (عکس ۱۸+)آموزش کامل شب اول عروسی حجله زفاف + عکس و فیلم | دانلود روز .

بخش هشتم: چگونگی کسب آمادگی های لازم برای شب زفاف …

https://www.youtube.com/watch?v=XRT0xFoL-8o
۱۱ آبان ۱۳۹۵ – بارگذاری توسطامپراطور کوزکو

۱۰:۰۴ · حرف از سکس شب عروسی در بفرمائید شام – Duration: 4:14. تاریخ، فرهنگ و هنر ایران- طنز- آموزش برای کودکان ۵۱۳,۹۰۷ views · ۴:۱۴٫

 
روابط جنسی دانلود فیلم آموزش شب زفاف ( دانلود کامل آشنای محبوب ) | لوسی شب زفاف … خانواده برتر حرف از سکس شب عروسی در بفرمائید شام Noarous عکس متحرک از شب اول عروسی روی تخت خواب +۱۸ – زن جدید ۹۳ | اخبار لذت زناشویی شب سالگرد ….. داد ﺷﺐ ﺍﻭﻝ عروسی Profiles | Facebook شب زفاف و اولین نزدیکی (۱۸+) |موفق باشی …

دانلود فیلم سوپر ایرانی ۲ زن – aramehr-lox

aramehr-lox.blogifa.ir/page-431742.html

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ – IR | برترین ها , دانلود فیلم آلمانی سوپر +۱۸ گلچین چت | گلچین چت , فیلم سوپر … در راه ساخت یک انیمیشن / آقای … , دانلود فیلم سوپر نوجوان (۱۸+) @ BBW Twats … آموزش مسائل زناشویی – آموزش سکس مرحله به مرحله از شب زفاف , فلم کس … دانستنی های مهم جنسی و زناشویی – سکس دهانی با زن , آموزش کامل مسائل جنسی و …

فیلم آموزشی شب اول زفاف – دانلود رایگان نرم افزار

funirani1.blogsky.com/1393/12/28/post-4606/فیلم-آموزشی-شب-اول-زفاف
۲۸ اسفند ۱۳۹۳ – آموزش سکس در شب اول عروسی | نزدیکی در شب زفاف ۱۸+ … فیلم آموزشی آشنای محبوب رو براتون به صورت کامل گذاشتم امیدوارم مورد رضایتتون باشه … یازدهم آکادمی گوگوش ۲۰۱۳ (دانلود ….. شب زفاف و اولین نزدیکی (۱۸+) |موفق باشی.
این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای ۱۸ سال بویژه زوج های جوان است. … زنان در واقع مهم ترین بخش از اندام جنسی زنان می باشد بدون توجه کافی به کلیتوریس زن هیچ لذتی از سکس نمی برد. ….. اسراری که آقایان باید درباره ارضای جنسی خانم ها بدانند (۱۸+) …. شب زفاف زمانی است که دختران برای اولین بار تجربه آمیزش از راه واژن را می آزمایند.

آموزش ارضا کردن زنان از راه پیشابراه – اخبار داغ , ازدواج , …

www.hot1news.com/آموزش-ارضا-زنان-راه-پیشابراه/
آموزش ارضا کردن زنان از راه پیشابراه همه خانم ها به یک طریق ارضا نمی شوند و مردان … معمولا” سکس دهانی به ارگاسم کامل منجرمیشود. … آموزش دخول و روش های برقراری انواع رابطه جنسی (۱۸+) … راهنمای شب زفاف برای داماد ها , راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها.

عشق و زندگی (۱۸+) ( Love and Life ) نسخه ۱٫۱٫۱ | بیاتوگوشی

www.bia2goshi.com › خانه › برنامه های اندروید
۶ آبان ۱۳۹۴ – عشق و زندگی (۱۸+) ( Love and Life ) نسخه ۱٫۱٫۱. توجه : این برنامه به … در این برنامه به مباحث زیر بطور کامل و جامع میپردازیم: ✓ دانستنیهای … آموزش رابطه جنسی برای خانم های تازه عروس. آیا می دانستید … راهنمایی های شب عروسی. علت امتناع … Knowledge comprehensive reference and marital sex (18+). The program …
آموزش دخول و پوزیشن های رابطه جنسی با همسر (۱۸+) … دخول و آمیزش جنسی به طرق مختلف می تواند انجام پذیرد و زن و شوهر در انتخاب پوزیشن های سکس باید آزادانه تصمیم بگیرند و گزینه بهتر را … دقت در مراحل پیش از ارتباط جنسی کامل کمک می کند تا دخول موفق تر باشد و نتیجه …. شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس).

در هفته چند بار نزدیکی کنیم؟ – سماتک

www.samatak.com/marital/gender1/we-close-a-few-times-a-week.html
آیا می دانید باید در هفته با همسرتان چند بار نزدیکی کنید سکس با همسر نوعی آنتی بادی را در بدن تولید می کند این آنتی بادی بدن را در برابر عوامل.

رابطه جنسی دهانی – بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/mouth2-relation.html
برخی از رفتارهای جنسی مثل سکس مقعدی در شرع مقدس اسلام، کراهت شدید دارد . برخی از علما بر اساس روایات وارده، آن را حرام می دانند و یا سکس دهانی را مورد نکوهش قرار می دهند. … درد در نخستين رابطه زناشویی در شب زفاف …. محصولات آموزشي زناشویی.
رابطه جنسی سالم,لذت بردن از یک رابطه,آموزش روابط جنسی,دانستنی. رابطه ی جنسی … اما آیا شما هم می توانید در طول یک شب لذتتان را چندبرابر کنید؟ غیرممکن نیست اما …
۱۸+ آموزش ماساژ دادن خانم ها قبل از شروع رابطه. مجموعه : دانستنی های … عده ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر میکند. سعی کنید ناحیه … اعمال کامل شب زفاف (عروسی) · ۱۸ + اثرات و … مراسم وحشتناک جن گیری در اتیوپی (عکس ۱۸+).
پیش اموزش کس کردندست کردن در کسسکس در رختکنگی نوجوان (۱۸+)اولین بار. … آموزش کامل رابطه جنسی دهانی ۱۸+ – سایت زیبایی و مجله . … و همچنین: فیلم سوپر, پاره کردن کون دختر, پاره کردن کس دختر, فیلم سکس شب عروسی, سکس فارسی, دختر بچه … Upornia 2 …. زفاف هر کس – پاره کردن پرده بکارت دختر باکره – عکس آموزش .

عباس کیارستمی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/عباس_کیارستمی
او این هنر را تا پایان دوران نوجوانی همچنان ادامه داد تا آنجا که در سن ۱۸ سالگی توانست در …. ولی کیارستمی ویرایش کامل فیلم را از طریق قطعه‌های ویدیوئی بدست‌آمده تمام کرد. …. و شب (گزیده اشعار شاعران کلاسیک و معاصر ایران با موضوع شب) منتشر کرد. … کیارستمی در سالهای اخیر کارگاه‌های آموزشی متعددی را در شهرهای مختلف ایران و خارج …

عوارض خود ارضایی دختران – تاپ ناز

www.topnaz.com › سرگرمی › اختصاصی تاپ ناز
توجه این مطلب توسط شخصی عادی نگارش شده است. این مطلب از نظر علمی و پزشکی مورد تایید نیست. خواهش میکنم دوست من یک دقیقه واسه خوندن کامل این متن وقت بزار …
۲۳ آبان ۱۳۹۱ – چون زن‌ها حتی در یک رابطه‌ی موقت خیلی خوب هم احساس رضایت کامل ندارند، …. ۱۸:۵۰ – ۱۳۹۱/۰۸/۲۳ …. سلام ، جامعه اگر سالم باشد و در آن کار ، رفاه ، آموزش ، بهداشت و تفریح وجود …… کاملا با این امر موافقم اتفاقا خیلی بهتر است از اینکه هر شب با ماشین بری ….. تماااااااامی ادیان الهی امدند اما نتوانستند مشکلی به نام >>> سکس.
۲۵ مهر ۱۳۹۰ – ۰۱:۱۸ – ۱۳۹۲/۰۶/۲۶ …… ۱- سعى کنید همیشه پیش از خواب مثانه خود را تخلیه کنید و شب هاى به خصوص ….. خودارضایی در شریعت یهود، به طور کامل منع نمی‌شود و عملی توأم با ….. دوست دختر هم دارم ولی دیگه هیچ حسی به سکس و استمنا ندارم. …… نزاری و خودت را مشغول کنی مثلا بروید کلاس های اموزشی یا کار های روزمره دیگه دومی …
۶ دی ۱۳۹۳ – پیوند ثابت ارسال شده توسط ناشناس در ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ – ۱۸:۵۰ ….. من کسیو دوس داشتم و حتی سکس هم باهاش داشتم. …. به نظر می رسد پاسخ شما به صورت کامل به همراه راهکارهای مناسب در ابتدای …… به زور گریه از آموزش پرورش دیپلم گرفته . …. میگفتم که بهش علاقه ای ندارم ولی اونها به من توجه ای نکردن حتی شب خواستگاری …

bache_certegh – Yahoo Groups

https://groups.yahoo.com/neo/groups/bache_certegh/conversations/topics/62554
۲۳ مهر ۱۳۹۲ – hi.

ترمیم و یا دوختن پرده بکارت چگونه است ؟ – ایران مادام

iranmadame.com › خانواده › دانستنی های قبل از ازدواج
آموزش آرایش … قبل از عمل ، بیماران موظف هستند که مشاوره قبل از جراحی و معاینه کامل توسط … سوراخ آن به اندازه کافی کوچک است تا در شب زفاف پاره شده و خونریزی کند . … معاینه ی پرده بکارت خود به ماما و پزشک زنان مراجعه نمایید .۱۸ سالگی سنی است که …… اونی که سکس قبل ازدواج میخواد انجام بده اونی که مذهبیه پای اعتقادش بمونه و اونی …
۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ – اگه ارسال کردن من لینک اموزش ترک خود ارضایی به روش ایشون که …… خیلی وقت بود دیگه جلق نمی زدم اما دوستام اونقدر تحریکم کردن که شب …. پس همین تعویض حرکات(Position) در سکس شما وقفه میندازه و لذت ….. امیر بد حال در تاریخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۰و ساعت ۱:۱۸ ب. ….. علي در تاریخ فروردین ۳ام, ۱۳۹۱و ساعت ۱۱:۱۸ ب.
۳ دی ۱۳۹۳ – از خداوند هميشه در دعا هستيم که روزی همه ما در صلح و آرامش کامل دور از دشمنی …… در پاس چهارم از شب عیسی بر دریا خرامیده به سوی شاگردانش روان گردید.

Bedandid | Telegram Channel @funnybedandid98

https://inten.toChannelsTelegram
آموزش مسائل جنسی بصورت تصویری فیلم اموزشی زدن پرده در شب زفاف اموزش کامل سکس در شب زفاف فیلم های اموزش سکس بدون سنسور اموزش ترک خود …

آموزش زبان انگلیسی – لغت

etranslator.blogfa.com/cat-2.aspx
۷ تیر ۱۳۹۵ – آموزش زبان انگلیسی – لغت – >>> این وبلاگ جهت آموزش زبان انگلیسی ایجاد شده است << … quad-,quart-: four pent-, quin-: five sex-: six ….. اگه معنی جمله با فعل تولید و خلق کردن کامل بشه از make و اگه با فعل اجرا و عمل کردن …… + نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ اسفند۱۳۹۰ساعت ۲۲:۲۷ توسط سعید نوروزی …. هر شب تنهایی
سلام من ۱۸ سالمه و با دوس پسرم ی سال هس ک دوستم و تو ی ماه اخیر چن بار رابطه ….. می کنند بهترین راه این است که بپذیرید این رابطه به پایان کامل خودش رسیده است. ….. حل را ارائه ندهید و به اندازه ای صبور باشید که راه حلها را برای وی توضیح و آموزش دهید. ….. خواسته که اگه میتونم یا تمایل دارم با هم سکس چت کنیم حالا من باید چیکار کنم؟

روانشناسی و مشاوره

man-psychology.blogfa.com/
در سکس عادی این انرژی به صورت یک سیستم کاملا منطقی صرف میشه . …. خیلی واسم سخته دوس ندارم من بهش یاد بدم که شخصیتشو کامل کنه دوس دارم خودش کارای مردونشو رفتارشو بدونه . … سر این عذاب وجدان دارم طوری که از صبح تا شب خودمو حبس کردم خونه ….. روانی داره که با مشاوره و برخی فنون و اموزش های رفتاری و یا دارو درمانی قابله حله.

پاسخ متخصص زنان و زایمان به سوالات جنسی زنان – شفاآنلاین

shafaonline.ir/fa/news/65987/پاسخ-متخصص-زنان-و-زایمان-به-سوالات-جنسی-زنان
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ – ۱۷:۱۸ – ۱۳۹۴/۰۷/۰۹. ۰٫ ۰ … ساله ام و به دلیل درد کلیه بررسی کامل ازنظرآزمایش ادرار و سونوگرافی و آزمایش … تا شب. بعد ۱۵ روز من بهتر شدم اما به محض تمام شدن قرص مجددا برگشت. …… نامزدم باكره هستشو سكس واژينال نداشتيم ممكنه پيشاب با اين …… می‌شوند، روش‌های ضدبارداری اورژانس آموزش داده می‌شود تا آن را به قربانیان

فرهنگ واژه های پهلوی از آ تا ی | پارسی ویکی

www.parsi.wiki/fa/wiki/topicdetail/ecd24908686d4bfe9e240d49a7da5ec7

آفْراه= ãfrãh ـ۱ـ آموزش، تعلیم ۲ـ عقیده، ایده، نظریه، دیدگاه، بینش ۳ـ اصل، اساس، پایه، شناژ ….. بخش از شبانه روز از آغاز تاریکی تا نیمه شب (اوستایی: اَئیوی سْروثْرِمَ aivi srusrema) …. اَبَهر= a-bahr ـ۱ـ تقسیم بخش بهر نشده، کامل ۲ـ محروم، بی بهره …… تَن ویمِختَن= tan vimextan آمیزش جنسی، همبستری، همخوابگی، مقاربت، جماع، سکس

چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟ – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/22236/چرا-خانم-ها-بعد-از-ازدواج-خیانت-می-کنند
این معانی و احساسات ناشی از ان ناخوداگاه در طی پروسه تربیت و اموزش زبان …… صبح تا شب کار میکنه اما زنش بهش خیانت آشکار میکنه باید با اون زن و زندگی و ….. به حضرت زهرا(س) متوسل شو و بخواه که همسرت از این افکار و اعمال بطور کامل بیرون بیاد. …… ۳-برای اینکه بتواند با زن خود سکس خوب داشته باشد ازعوامل مخرب استفاده کند.

اثرات شوم دیدن عکس و فیلم مستهجن – موعود

www.mouood.org/home/item/9020-اثرات-شوم-دیدن-عکس-و-فیلم-مستهجن.html
چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۶ … مشاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن … تا ‌جایی که این بیماران، از انجام سکس عادی و عشق‌ورزی لذتی نمی‌‌برند. ….. پاشمو ببینم ک همه ی دوران نوجووونیو جوونیم خاب بوده و الان من یه انسان کامل عاقلم و بدون گناه. …… یاد روزه هام و گهگداری نماز شب هام

طلبه پاسخگو/ پرسش از شما پاسخ ازما – سفارش اسلام در مورد …

www.t-pasokhgoo.ir/مشاوره-و-خانواده/سوالات-جنسی-و…/۸۴۷-سلام-آمیزش.html

۱۳ شهریور ۱۳۹۲ – پس سعي كنيد با آموزش تكنيك هاي مختلف نزديكي، در رابطۀ جنسي خود تنوع و نشاط ايجاد كنيد. …. آميزش در شب عيد قربان، شب عيد فطر و شب نيمه ماه شعبان؛ … از طرف ديگر همين امر باعث عدم همكاري هاي لازم از طرف زن شده، ارضاي كامل صورت نمي گيرد. … مثلا در مورد سكس دهاني و ليس زدن آلت تناسلي همسر، گفتني است گرچه …

دیدگاه‌ها برای آموزش کامل sex در شب زفاف (۱۸+) بسته هستند
kingآرشیو ماهانه

مشاهده
close
کانال تلگرام